African Mango cz.2

African Mango cz.2

Co nam zapewnia produkt, który powstał na bazie mango?

Jak już wspomniałem wcześniej, redukuje tkankę tłuszczową w okolicach brzucha, w czym pomocne są silne przeciwutleniacze. Druga zaleta to zdolność regulacji poziomu glukozy we krwi, trzecia zaś to wydalanie toksyn z organizmu. Te trzy właściwości gwarantują nam bezpieczeństwo podczas stosowania suplementu o nazwie African Mango, bo nie da się ukryć, że najtrudniej jest pozbyć się tkanki tłuszczowej właśnie z okolic talii. Tym bardziej że tłuszcz brzuszny wypełniający narządy wewnętrzne stanowi zagrożenie dla nie tylko dla zdrowia, ale nawet życia.

Ponieważ nie ma róży bez kolców, więc warto wymienić pewien mankament African Mango. Otóż sprowadza się on do tego, że suplement jest przepełniony błonnikiem.

Z jednej strony błonnik ułatwia trawienie i wygarnia z organizmu toksyny, ale z drugiej utrudnia przyswajanie innych suplementów które być może chcielibyśmy również stosować.

Niestety, błonnik każdego rodzaju ma już taką naturę, że utrudnia przyswajalność dodatkowych związków. Pociecha w tym, że African Mango nie jest środkiem, który trzeba stosować non stop, chyba że nadwaga jest znaczna. U przeciętnego zjadacza węglowodanów sytuacja wygląda po prostu tak, że robi się mała oponka wokół talii, której trzeba się pozbyć. A ponieważ nasz suplement właśnie do tego służy, więc stosujemy go -w zależności od sytuacji – od 30 do 90 dni bez obawy o efekt jo-jo.

Dla pełnej weryfikacji skuteczności suplementu warto zbadać sobie poziom cukru, cholesterolu i lipidów przed kuracją, a następnego badania dokonać po 2 miesiącach. Jeżeli nastąpi poprawa, wiadomo będzie, czym ratować się w przyszłości, gdy apetyt dopisze znowu zbyt mocno.

Z przeglądu wyników badań można wysnuć śmiały wniosek, że warto wydać pieniądze na ten suplement. Internauci, którzy podzielili się rezultatami stosowania wyciągu z pestek mango też chwalą sobie jego działanie. Ceny bywają różne, w zależności od producenta oraz od poziomu nasycenia, chociaż ta druga ewentualność ma mniejsze znaczenie, bo mango spełnia swoją funkcję nawet w mniejszym nasyceniu. W każdym razie możemy wydać na jedno opakowanie od 60 do 150 zł i czekać na efekty.

Jan Wygórski

Facebook Comments Box
1 comment

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments Box