Nowoczesne lampy do salonu

Nowoczesne lampy do salonu

Żyrandole, kinkiety, lampy podłogowe i lampy stołowe to oświetlenie do salonu, które można zainstalować zgodnie ze swoim gustem i wystrojem wnętrza. Od klasyki przez high-tech, od plastiku po drewno naturalne, wszelkie style, materiały i kompozycje można obecnie zakupić w sklepach z oświetleniem do domu.

Kinkiety do salonu

Tradycyjnie kinkiety są używane nie tylko w sypialni czy korytarzu, ale także w strefie rekreacyjnej w salonie. Wynika to z charakterystyki kinkietu, który daje miękkie rozproszone światło, które sprzyja odprężeniu i skutecznemu odpoczynkowi po ciężkim dniu. Wśród dostępnych na rynku różnych modeli kinkietów do salonu można wybrać takie, które wtopią się w stylistyczną orientację wnętrza.

Żyrandole do salonu

Żyrandole do salonu należy dobierać tak starannie, jak to tylko możliwe, ponieważ jest to centralne i najbardziej akcentujące urządzenie w pomieszczeniu, które określa ogólny nastrój i atmosferę w przestrzeni. Często charakteryzują się szczególnym wyrafinowaniem i elegancją, to one demonstrują gust i preferencje właściciela mieszkania.

Lampy wewnętrzne

Lampy wewnętrzne

Duże żyrandole do salonu są wyjątkowo ekskluzywne i stanowią niezwykłą dekorację nie tylko sufitu, ale także całego pomieszczenia. Jeśli salon w domu ma niezwykle wysoki sufit i duży metraż, wówczas lampa do salonu w postaci dużego żyrandola jest idealną opcją. Po pierwsze, taki żyrandol staje się centralnym akcentem i ostatecznym elementem wnętrza, a po drugie ma średnio 12-24 źródła światła, które wystarczają do oświetlenia takiej przestrzeni.

Kryształowe żyrandole do salonu

Kryształowy żyrandol pośrodku salonu to klasyczne urządzenie, które pozwala ustawić specjalny ton dla całego wnętrza. Będąc centralnym punktem we wnętrzu, a jednocześnie symbolem luksusu, i wyrafinowania, takie wyjątkowe lampy do salonu tworzą uroczysty nastrój, podkreślając doskonały zmysł aranżacyjny właściciela domu.

Żyrandole LED do salonu

Żyrandol LED będzie stylowym dodatkiem do wnętrza salonu. Nowoczesne modele pomogą stworzyć praktyczne i ekonomiczne oświetlenie w domu. Żyrandole LED mają doskonałe odwzorowanie kolorów i wymagają około 8 razy mniej energii niż tradycyjne żarówki. Stylowe i ekonomiczne żyrandole wiszące LED stanowią doskonały wybór dla miłośników jasnego i efektownego designu. Wybierając nowoczesne lampy do salonu z diodami LED można ograniczyć comiesięczne wydatki na energię elektryczną.

Żyrandole LED do sufitów podwieszanych są najlepszym rozwiązaniem dla nowoczesnych apartamentów. Nie nagrzewają się, co jest ważne przy tego typu sufitach, pozwalają zaoszczędzić do 90% energii elektrycznej w porównaniu do tradycyjnych lamp żarowych, a także mają bardziej nowoczesny i stylowy wygląd.

Żyrandole do salonu z pilotem

Żyrandole do salonu z pilotem sprawiają, że pokój ten jest wyjątkowo wygodny. Można nimi zarządzać z dowolnego miejsca w salonie. Ponadto takie modele mają zaawansowaną funkcjonalność, taką jak konfigurowanie różnych ustawień oświetlenia, z wykorzystaniem opóźnionego wyłącznika czasowego i ściemniacza.

 

Facebook Comments Box

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments Box