Odzież uliczna

Odzież uliczna

Czym jest odzież uliczna?

Odzież uliczna, zwana także streetwear to ubrania inspirowane miejską modą. Mają one najczęściej dość nieformalny charakter. Polecane są najczęściej noszone przez fanów różnego typu sportów, sztuk walki, oraz pragnących wyrazić własny, niepowtarzalny styl. Często prezentuje motywy patriotyczne i  narodowościowe. Obecnie jednak, moda uliczna na stałe weszła do świata high fashion. Nie jest już czymś niszowym, natomiast wiele projektantów inspiruje się tym typem ubioru, tworząc niepowtarzalne kolekcje pojawiające się na wybiegach. Według nas jednak, ubranie powinny być tworzone z myślą o jednostkach, pragnących czuć się komfortowo w codziennych warunkach, pragnących jednak troszczyć się o niepowtarzalny i bezpretensjonalny wizerunek.

Zalety odzieży ulicznej:

  • Olbrzymia wygoda
    Współczesny świat wymaga od nas coraz więcej. Gonimy za wyzwaniami, ciągle szukając okazji do nowym przeżyć i osiągnięć. W związku z tym zabieganym trybem życia, moda powinna dotrzymywać nam kroku i sprawdzać się w wielu, ciężko nieprzewidywalnych zdarzeniach
  • Niepowtarzalność
    Moda uliczna charakteryzuje się oryginalnym stylem. Chociaż wiele elementów ubioru powtarza się, istnieje niezliczone pole do łączenia ich ze sobą i tworzenia nowych zestawów. Dzięki temu można wyrazić własny, wyjątkowy styl i podkreślić indywidualność. Każdy jest w stanie dopasować odzież uliczną do personalnych potrzeb, pozostając oryginalną i zwracającym na siebie uwagę osobą.
  • Mnogość inspiracji
    Współcześnie, odzież uliczna podąża z duchem czasu, jednak czerpie z tak wielu źródeł, że nie sposób się nią znudzić. Właśnie dlatego, wybierając odzież uliczną możesz wyrazić wiele rzeczy i przekazać ubiorem własną osobowość czy wartości. Inspiracją do stroju mogą być najróżniejsze rzeczy. Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie, a zobaczysz jak różnorodny jest świat i co z niego pragniesz przekazać we własnym ubiorze.
Odzież uliczna

Odzież uliczna

Nie musisz się starać być kimś kim nie jesteś. Moda uliczna wymaga bycia pewną siebie osobą z zasadami, która dumnie kroczy przez życie. Stawaj murem za tym, co dla ciebie ważne. Walcz o to co kochasz, nigdy się nie poddawaj i wyrażaj to własnym ubiorem.

Facebook Comments Box

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments Box